O pilates se hodně píše, můžete si přečíst mnoho různých článků proč pilates cvičit. Já zde raději uvedu vaše osobní zkušenosti s pilates s mou asistencí.

 

Jaké účinky má pilates pro Vás?

Pomáhá Vám pilates?

 

Proto vás prosím o zaslání vašich zkušeností na e-mail: zuza.svastik@seznam.cz
Vaše reakce zde ráda zveřejním!

 

 

Petra Holendová:
Mám vrozenou vadu (jeden obratel navíc v bederní páteři), která mi dělá  problémy už od dětství. Podstoupila jsem bezpočet lékařský vyšetření, doktoři si na mě vyzkoušeli různé techniky léčby. Nic nepomohlo a zvažovali operaci páteře. Začala jsem cvičit u Zuzany pilates a od té doby mám problémy jen když delší dobu nepřijdu na cvičení. Takže touto cestou děkuji!

 

Pilates je první cvičení u kterého jsem vydržela, což mluví za vše. Je na něm nádherné to, že mi nejen pomáhá na tělo a moje před tím věčně bolavá záda, ale i na duši. Odcházím štíhlá, krásná, rovná, zkrátka šťastná, alespoň v hlavě J. Když k tomu přičtu krásné, čisté a klidné prostředí, báječnou a usměvavou Zuzanu Švástovou, která má vždy snahu nám pomoci a díky malému počtu i čas na nás „šáhnout“, nemá to chybu. Takže touto cestou Zuzce děkuji, Jiřina

 

 

Ahoj Zuzko,

posílám Ti pár slov o Pilates:

O Pilates vím asi od roku 2005, kdy jsem ho začala cvičit doma pomocí svého prvního DVD. Když jsem pak začala chodit na lekce k Zuzce, zjistila jsem, že jsem dělala nevědomky mnoho chyb, které mi nedovolily plně využít potenciál, který toto cvičení v sobě má. Dnes sbírám dlouholeté plody: zpevnila jsem problémové partie, shodila nadbytečná kila a zcela se zbavila vleklých a úporných bolestí zad (což považuji za naprosto úžasné). Navíc lekce probíhají v krásném a pozitivním prostředí, které samo o sobě mně vždy pozitivně naladí, pod vedením naší milé a obětavé cvičitelky Zuzky. Zuzi, díky moc za vše a jen tak dál.

S pozdravem

Ing. Petra Hořáková

 

 

Mila, Zuzi, rada k Tobe chodim cvicit, protoze jsi mila a vesela .Navic jsi prima i lecitelka nejen cvicenim pilates , lecis i svym optimismem a radami pro nas iorganismus. Myslim si, ze nejen ja , ale i ostatni rady /i/ k Tobe chodime cvicit.
Bud takova cely Tvuj zivot a uvidis, ze budes vecne mlada a zdrava a ne jako my starsi damy.

Dasa Petrova

 

ÚVOD CENÍK ROZVRH CVIČENÍ INDIVIDUÁLNÍ LEKCE O MNĚ GALERIE

Kropáčkova 508/11, Liberec Ruprechtice. Telefon: +420 602 88 60 90

Original ATOK mapa e-mail
e-mail: zuza.svastik@seznam.cz